آغاز تصویربرداری «نابازیگر»

تصویربرداری «نابازیگر» با حضور کتایون امیرابراهیمی، فرهاد جم، زهرا داوودنژاد، رامین پرچمی، هایده حائری و محمد حسین حسینی آغاز شد.

آغاز تصویربرداری «نابازیگر»|سرزمین هنر|سینما

تصویربرداری فیلم «نابازیگر» با نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا سنگیان و تهیه‌کنندگی مشترک السا فیروز آذر و محمد حسین حسینی آغاز شد.

به گفته سنگیان فیلم «نابازیگر» پروژه پر بازیگری است که تلاش شده در آن ستاره‌های فعال دهه‌های قبل سینما و تلویزیون به ایفای نقش بپردازند. کتایون امیرابراهیمی، فرهاد جم، زهرا داوودنژاد، رامین پرچمی، هایده حائری و محمد حسین حسینی اولین گروه بازیگران این فیلم هستند که تاکنون در این پروژه جلوی دوربین رفته‌اند.

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

در خلاصه داستان این اثر آمده است: آریا پنج سال است که هیچ فیلمنامه‌ای ننوشته و فیلمی را کارگردانی نکرده است. او که در روابط زناشویی خود دچار چالش شده است، قبول می‌کند تا بعد از مدت‌ها به کمک یکی از شاگردانش فیلمنامه‌ای سفارشی را برای یک نابازیگر بنویسد که قرار است سرمایه‌گذار فیلم باشد. آریا باید فیلم‌نامه‌ای بنویسید که هم به دل خودش بنشیند هم نابازیگر را راضی نگه دارد.

محمد حسین حسینی (سرمایه‌گذار)، الیاد فیروز آذر (مجری طرح)، السا فیروز آذر(مشاور کارگردان)، اشکان محمدی(مدیر فیلمبرداری)، محمد مهدی سجادی(دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز) و داریوش اسقایی (منشی صحنه) برخی از عوامل این فیلم را تشکیل می‌دهند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 29 = 35