نیت سازمان سینمایی از برگزاری جشنواره فیلم فجر چیست؟!

نیت سازمان سینمایی از برگزاری جشنواره فیلم فجر چیست؟! | سیدرضا اورنگ | سینما  |  سرزمین هنر|

سازمان سینمایی تصمیم عجیبی گرفت که فقط از این سازمان و رییس سینمابلدش انتظار رفته و می رود!

همگان باور کرده بودند که در این شرایط سخت مرگبار و یاس آوری که ویروس کرونا بر ایران و جهان حاکم کرده،جشنواره فیلم فجر برگزار نشده و به تاخیر بیفتد، یعنی عقل این گونه حکم می کرد.

آنانی که دل خود را خوش کرده بودند این بار لااقل حسین انتظامی درست تصمیم بگیرد،باز ناامید شدند و دل خوشی شان به دل نگرانی تبدیل شد!

چرا سازمان سینمایی و زیرمجموعه هایش اصرار دارند جشنواره ها به هر ترتیبی و با هر خطری برگزار شود؟ برپایی جشنواره کودک چه دردی از سینمای ایران و سینمای کودک دوا کرد؟

لقمه چرب سازمان سینمایی

 

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

برای آنها مهم سینمای ایران و سینماگران نیستند، مهم کسانی هستند که باید از این خوان گسترده به لقمه چربی برسند که رسیده اند!

سازمان سینمایی که اعلام کرد بهمن ماه جشنواره را برگزار می کند،دو نیت در سر داشت و دارد که هیچ کدام خیر نبوده و نیست.

نیت اول این بود و هست که کاسه گدایی را مانند همیشه مقابل شهرداری و دیگر سازمان ها بگیرند تا پول دندانگیری دست و دندان شان را بگیرد!

دوم اینکه می خواهند در این روزهای سخت که شاه کرونا همه را از دم تیغ گذرانده و می گذراند،با برپایی جشنواره فیلم فجر به این ویروس منحوس کمک کنند تا با همه گیری بیشتر ، مردم و سینماگران را راهی بیمارستان کرده و گروهی را نیز در سینه قبرستان بخواباند!

هرچند که برپایی جشنواره فیلم فجر در این دوران وحشتناک بسیار برای مردم و سینماگران زیان بار خواهد بود،اما بی شک برای تعدادی معدود سود خوبی در بر خواهد داشت که این چنین اصرار به برگزاری جشنواره دارند!

عقل حقیر به اینجا ختم شد،امیدوارم عقل دیگران به جای بهتری ختم شود!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 16 =