سه گانه «جلیل سامان» با سریال «نفس» امشب تکمیل می شود

سریال نفس سومین بخش از سه گانه های جلیل سامان امشب روی آنتن شبکه ۳ سیما می رود

با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان انتظارها برای دیدن سریالهای جذاب و دیدنی از تلویزیون بالا می رود. سال گذشته سیمای جمهوری اسلامی ایران نتوانست انتظارات مخاطبان را پاسخ دهد اما ظاهرا امسال شبکه ۳ سیما با دست پر به استقبال ماه رمضان آمده است. سریال “نفس” به کارگردانی جلیل سامان از امشب روی آنتن می رود و با توجه به پیشینه حرفه ای سازندگان آن ، پیش بینی می شود با استقبال خوبی نزد بینندگان مواجه شود.

سریال نفس سومین بخش از سه گانه های “جلیل سامان” کارگردان خوش سابقه استان فارس  درباره فرازهایی از تاریخ معاصر ایران و برهه خاصی از انقلاب اسلامی است. اولین کار او در این مجموعه با سریال “ارمغان تاریکی ” آغاز شد که داستان انحطاط گروهک منافقین را در زمینه ملودرامی دلنشین به بینندگان عرضه کرد و مورد استقبال بسیار زیادی قرار گرفت. دومین بخش از این سه گانه « پروانه» نام داشت که اگرچه نتوانست به موفقیت« ارمغان تاریکی» دست یابد اما یکی از سریالهای پربیننده تلویزیون در سالهای اخیر بود.

اکنون «سامان» در رمضان ۹۶ با سریال نفس  دوباره به تلویزیون بازگشته است آن هم در بهترین زمان و ساعت پخش. در گفتگویی که با وی داشتیم جزئیات اندکی از سریال را در اختیارمان گذاشتند و مایل بودند داستان سریال تا زمان نمایش مخفی بماند تا جذابیت بیشتری برای تماشاگر داشته باشد. سایت شبکه ۳ سیما خلاصه داستان این سریال را در دو خط چنین نقل کرده است:

سریال نفس داستان جوان پرشر و شوری است که در بحبوحه وقایع انقلاب به رازی در زندگیش پی می برد…او برای رسیدن به حقیقت حوادث پیچیده ای را پشت سر می گذارد.

این مختصر نشان می دهد با داستان چندلایه ای در سریال نفس مواجهیم که می تواند برای دنبال کردن سریال در شبهای ماه مبارک رمضان جذابیت داشته باشد به شرط آنکه جلیل سامان بر همان مدار ارمغان تاریکی پیش رود….

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 2 =