تلویزیون اینترنتی TV HonarLand جشنواره فیلم فجر را پوشش می دهد

تلویزیون اینترنتی TV HonarLand از رسانه ی سرزمین هنر  گزارشهای اختصاصی خود از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر را تقدیم می کند.

تلویزیون اینترنتی TV HonarLand  که با مجوز رسمی سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر فعالیت خود را به عنوان نخستین تلویزیون تخصصی فرهنگ ادب و هنر در اینترنت آغاز کرده است، از امروز با تدارک ویژه ای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر را پوشش می  دهد.

همکاران این تلویزیون تازه تأسیس اینترنتی تلاش می کنند تا با بهترین کیفیت شما را در جریان رخدادهای این دوره از جشنواره ی فیلم فجر قرار دهند.با توجه به تعدد شبکه های رادیویی و تلویزیونی در جشنواره امسال امیدواریم بتوانیم از زاویه نگاههای متفاوتی این رویداد مهم سینمایی کشور را پوشش دهیم.

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران تلویزیون اینترنتی TV HonarLand در کنار نویسندگان و منتقدان مجموعه ی چند رسانه ای سرزمین هنر امیدوارند این تلاشها مورد توجه  شما قرار گیرد.

نخستین برنامه ی این گروه از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر «روزهای نارنجی به روایت سرزمین هنر» است که با گزارش «بهراد رضازاده» تقدیمتان می شود.

از همین جا از علاقمندان به همکاری با این مجموعه دعوت می شود درخواستهای خود را به نشانی honarland@gmail.com برای ما ارسال نمایند. این تقاضا باید به طور دقیق تخصص و حیطه علاقمندی داوطلبان را مشخص نماید. اولویت انتخاب با کسانی است که زودتر درخواست خویش را ارائه دهند و داشتن نمونه کارهای پیشین در زمینه های تولید محتوای اینترنتی در انتخاب افراد شایسته مؤثر است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × چهار =