تجلیل از نصرالله مدقالچی در فرهنگسرای خانواده

همزمان با برنامه سینما و جامعه، مراسم تجلیل از نصرالله مدقالچی(صدا و پیشه سرشناس و پیشکسوت کشور) با حضور جمعی از هنرمندان پیشکسوت عرصه صداپیشگی شنبه 25 دی ماه ساعت 15:30 در فرهنگسرای خانواده برگزار می شود.

تجلیل از نصرالله مدقالچی در فرهنگسرای خانواده|سرزمین هنر|سینما|

در این برنامه فیلم سینمایی «پدر» (۲۰۲۱) محصول مشترک فرانسه و انگلیس با نویسندگی و کارگردانی فلوریان زلر و بازی آنتونی هاپکینز، الیویا کلمن، مارک گینیس، ایموجن پوتس و صداپیشگی نصرالله مدقالچی در نقش آنتونی هاپکینز به نمایش گذاشته می‌شود.

فیلم سینمایی «پدر» در نود و سومین دوره جوایز اسکار در ۶ بخش نامزد دریافت جایزه شد که دو جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی و بهترین بازیگر نقش اول مرد (آنتونی هاپکینز) به دست آورد.

همچنین با حضور نیروان غنی‌پور و شهرزاد شاه‌کرمی(منتقد سینما) نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی«پدر» برگزار می شود.

مدقالچی یکی از قدیمی‌ترین صداپیشه‌های سرشناس کشور است. صدای زیبا، دلنشین و جاودانه وی به جای چهره‌های برجسته سینمای جهان نظیر ژان گابن، جین هکمن و آنتونی هاپکینز به خوبی شناخته شده است. از کارهای شاخص وی می توان به گویندگی به جای مایکل آنسارا در نقش«ابوسفیان» در فیلم «محمد رسول‌الله» و همچنین دکلمه به یاد ماندنی و ماندگار آن شرلی اشاره کرد.

برنامه سینما و جامعه با همکاری کانون فیلم قاب نو و موسسه هنرمندان پیشکسوت برگزار می شود.

علاقه‌مندان می‌توانند به فرهنگسرای خانواده واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسد‌آبادی(یوسف‌آباد)، خیابان بیست و یکم، بوستان شفق مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۵۵۴۰۱۵ تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.