شب شجریان در سرزمین هنر

سرزمین هنر | جشن تولد هشتاد سالگی استاد شجریان در سرزمین هنر برگزار شد.

همزمان با اول مهرماه، موسسه فرهنگی هنری سرزمین هنر، برنامه زنده جشن تولد هشتاد سالگی خسرو آواز ایران را در بستر اپلیکیشن های اینستاگرام، اسکایپ و سایت هنرلند برگزار کرد.

در این مراسم باشکوه که با حضور مجازی اهالی هنر و دوستداران استاد محمدرضا شجریان برگزار شد، دکتر علیرضا دباغ به عنوان مجری برنامه با اساتید و هنرمندانی از جمله جمال الدین منبری از تهران، ژاله صادقیان از کانادا و حمیدرضا بیدقی از ترکیه به گفتگوی تصویری درباره شخصیت اخلاقی و آثار هنری شجریان نشست.

تصویری از برنامه زنده جشن تولد استاد شجریان در سرزمین هنر
تصویری از برنامه زنده جشن تولد استاد شجریان در سرزمین هنر
تصویری از برنامه زنده جشن تولد استاد شجریان در سرزمین هنر
تصویری از برنامه زنده جشن تولد استاد شجریان در سرزمین هنر

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

همچنین در این برنامه گروه موسیقی جوانان با اجرای زنده چند آهنگ بخصوص اثر آوازی مرغ سحر و شعرخوانی محمد زندکریمخانی یاد استاد شجریان را گرامی داشتند.

در این برنامه، زندکریمخانی، سردبیر سایت هنرلند، خبر خوش سلامتی پایدار استاد شجریان و استراحت ایشان در منزل خویش را به بینندگان مژده داد و برای آن عزیز هنرآفرین بهترین ها را آرزو کرد.

این جشن یک ساعته در ساعت ۲۱ سه شنبه اول مهرماه آغاز و به دلیل اقبال و استقبال مخاطبان تا ساعت ۲۳ ادامه یافت.

 

در ادامه ویدئویی از عوامل زحمت کش پشت صحنه را تقدیم نگاهتان می کنیم.

کارگردانی این برنامه توسط عوامل فنی شرکت میرول انجام شد و آقای محمدی مدیرعامل موسسه فرهنگی تاش و آقای پرکار مدیرعامل موسسه فرهنگی جهت حامیان فنی و اجرایی برنامه بودند که موسسه سرزمین هنر از تمام عوامل اجرایی و فنی و اساتید و هنرمندان مصاحبه کننده و مشتاقان حاضر در برنامه زنده هنرلند (لایو) تشکر و قدردانی می کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − 2 =