وحید جلیلوند برنده سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی: افخمی روبروی ما ایستاده است.

وحید جلیلوند یک صداوسیمائی تمام عیار است. او که در دوسال گذشته در جشنواره فیلم فجر در قامت یک کارگردان زبده سینما ظاهر شده است یک گوینده خوش صدای رادیو ویک مجری با وقار تلویزیونی است . کسی است که وقتی از برنامه رادیویی یا تلویزیونی حرف می زند حرفش سند وحجت است. می داند چه می گوید و حرفش حرف حساب است.

او که دراین سالها کمتر در رادیو وتلویزیون ظاهر شده است در مصاحبه ای  که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شده است در باره اظهارات بهروز افخمی در برنامه هفت چنین گفته است :

از آقای افخمی به عنوان پیشکسوت یاد کردم امروز هم از ایشان به عنوان پیشکسوت یاد می کنم اما پیشکسوتی که متأسفانه روبروی ما ایستاده است . من به دوستان برنامه پیش از این و در شبهای جشنواره گفته ام که نه تنها با برنامه  هفت بلکه با تلویزیون صحبت نمی کنم. شاید خیلی ها خاطره من را از تلویزیون و رادیو داشته باشند . من بچه رادیو ام من در تلویزیون بیش از ۳۰ تا مستند ساختم خود تلویزیون به ماها و جوانترها بها داد و اجازه داد تا تجربه بکنیم ماهم جان کندیم ما با تلویزیون و تلویزیون با بچه هاش بزرگ شدن و همین طور با رادیو ولی از یک جائی به بعد هیچکدام از ما را نخواستند.

این گفته های غم انگیز بهترین کارگردان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر است که باید آن را شنید و برایش چاره اندیشی کرد. صدا و سیما به راحتی نیروهای کیفی خود را از دست می دهد . برای سازمانی هنری مانند صداوسیما نگه داشتن نیروی انسانی کارکشته و حرفه ای از مهمترین اولویتهاست که متأسفانه در سالهای اخیر به آن توجهی نمی شود.

“هنرلند”  اهدای سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی این دوره از جشنواره فیلم فجر را به ” وحید جلیلوند ” و تک تک عوامل این فیلم خوب تبریک می گوید و برای ایشان در ادامه مسیر هنریشان آرزوی موفقبت و سربلندی بیشتر می نماید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − 4 =