نشست نقد و بررسی سریال رهایم نکن | سرزمین هنر و فرهنگسرای رسانه برگزار می‌کنند

با حضور عوامل سریال و منتقدان

فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی با همکاری «سرزمین هنر» نشست نقد و بررسی سریال «رهایم نکن» را سه شنبه 26 تیرماه را با حضور تهیه کننده،کارگردان و بازیگران سریال برگزار خواهد کرد.

فصلنامه چند رسانه ای سرزمین هنر(honarland.ir) در ادامه برگزاری نشستهای نقد و بررسی سریالهای مطرح تلویزیونی، هفته آینده در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی میزبان هنرمندانی است که به خلق سریال «رهایم نکن» همت گماشته اند.

سریال «رهایم نکن» به کارگردانی «محمد مهدی عسکرپور» در ماه مبارک رمضان امسال از شبکه 3 سیما به نمایش درآمد.داستان این فیلم درباره مردی است که از گذشته ی خویش پشیمان است و تلاش می‌کند با پاک کردن درون خویش به سفر حج برود.

«علی پورکیانی» تهیه کننده سریال در گفتگو با همکاران ما ضمن استقبال از نقد و بررسی سریال این حرکت را مایه ی رشد کیفی فعالیتهای هنری دانست و اظهار داشت:

به اتفاق آقایان «عسکرپور» کارگردان، و «امین تارخ» بازیگر نقش اول مرد سریال در نشست نقد و بررسی سریال رهایم نکن شرکت خواهیم کرد و سرکار خانمها «فریبا متخصص»،«معصومه قاسمی‌پور» و «مریم بوبانی» نیز به همراه آقای «محمدرضا هدایتی» هم انشاالله در این جلسه حضور خواهند یافت و به اتفاق هم با منتقدان و کارشناسان رسانه گفتگو خواهیم کرد.

نقد وبررسی سریال رهایم نکن
نقد وبررسی سریال رهایم نکن

فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی که چندی است با مدیریت جدید تلاش ویژه ای در زمینه ی پرداختن بیشتر به مباحث نظری و عملی رسانه انجام می‌دهد به عنوان میزبان نشست نقد و بررسی سریال رهایم نکن در اطلاعیه ای اعلام کرده است که تمامی‌علاقمندان به این سریال می‌توانند به صورت رایگان در این نشست حضور یابند و از نزدیک با هنرمندان مورد علاقه ی خویش درباره این سریال دیدار و گفتگو نمایند.

این فرهنگسرا همچنین شماره تلفنهای ۲۲۸۸۸۶۸۱ داخلی ۲۱۲  را جهت هماهنگی بیشتر اعلام کرده است.

نشانی فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی از این قرار است:

در خیابان پاسداران خیابان گل نبی خیابان ناطق نوری، میدان قبا

مخاطبان محترم سرزمین هنر نیز می‌توانند جهت شرکت در  نشست نقد و بررسی سریال رهایم نکن به طور مستقیم با محمد حسن حسینی مسؤل روابط عمومی‌سرزمین هنر با شماره تلفن 09196145616 تماس حاصل و نظرات خویش را درمیان بگذارند.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.