مژگان مظفری(کرمانشاه ۱۳۵۲)

نویسنده

مژگان مظفری متولد کرمانشاه است و نیاکانش شیرازی بودند، پدربزرگش علیمرادخان حبیبی از طایفه ی بزرگ الهیار خانی از همان ابتدا او را با شعر و هنر آشنا کرد، مظفری نویسندگی را به صورت آماتور از سال ۱۳۷۲ آغاز کرد و اولین اثر خود را در سال ۱۳۷۸ به چاپ رساند، از او تا به حال بیست اثر به چاپ رسیده و بیشتر کتابهایش چاپ‌های بسیاری خورده:

ماهک چاپ چهاردهم
دهل چاپ سیزدهم
تویی در آسمان قلبم چاپ سیزدهم
شاپرک‌ها هم می گریند چاپ هفتم
غروب‌های غریب چاپ هشتم

و همین طور کتابهای دیگرش…

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

مظفری توانسته است در طول این سال‌ها مخاطبین خود را راضی نگه دارد و در جشنواره های مختلف نیز موفقیتهای مختلفی کسب کرده است.


مژگان مظفری در شعر هم دستی بر آتش دارد و تا حالا دو مجموعه شعر از او به چاپ رسیده (کافه پارادایس) و (همزاد باران)

مظفری از سال ۱۳۹۵ تاکنون در محضر اساتید بزرگی چون استاد جمال میرصادقی و استاد محمد جواد جزینی مشغول فراگیری تکنیک های داستان نویسی است .

او معتقد است: تا زمان مرگ انسان نیاز به آموختن دارد، و آموختن زیر دست چنین اساتیدی چند پله او را در دنیای ادبیات بالاتر می برد و نگرشش را به دنیا عوض کرده.
در کنار نوشتن به کار ویرایش هم مشغول است، تا به حال بیش صد اثر ویرایش کرده که همه چاپ شده با ذکر نامشان، در بحث کارشناسی کتاب هم ارشد بررس نشر پرسمان و شالان است.
فعالیت در ادبیات فقط بخشی از زندگی اوست، حرفه ی اصلی مظفری مربیگری چند رشته ی ورزشی است و تدریس داستان نویسی برای کودک و نوجوان …
کتاب های در دست چاپ‌ مژگان مظفری از این قرارند:
رمان، (برای بهی…)
مجموعه شعر، (هیچ)
مستند، (کلاه سبزها)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − یازده =