معرفی برگزیدگان هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر

جشنواره هنرهای تجسمی فجر شب گذشته به کار خود پایان داد.

به گزارش هنرلند به نقل از «ایسنا» هیئت داوران جشنواره جوایز خودرابه شرح زیر به برگزیدگان جشنواره ارائه کردند:

برگزیدگان هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در بخش مسابقه، همایش، فیلم مستند و فجر و هنر ملی معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار سرویس هنرهای تجسمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در ابتدای این بخش، بهرام کلهرنیا بیانیه هیات داوران را خواند، سپس برگزیدگان بخش‌های مختلف هشتمین جشنواره تجسمی به این ترتیب معرفی شدند:

بخش فیلم مستند

بهترین فیلم مستند: اسبی که شیهه نمی‌کشد به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا عینی

بهترین کارگردان: محمود کریمی، کارگردان فیلم زمان به وقت موسیو ستبن

بهترین تدوین: محسن کردستانی تدوین‌گر فیلم خانه‌ام خالی است

جایزه ویژه هیات داوران: قاسم شیشه‌گری کارگردان فیلم مستند دیوار

بهترین پژوهش: سیدمحمود افتخاری پژوهشگر فیلم مستند استنتاخ

بهترین تصویربردار: داود ملک حسینی و وحید ابراهیمی تصویربرداران فیلم مستند زارخاک

جایزه حمایتی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برای مهدی درخشانی تهیه‌کننده و کارگردان فیلم مستند خطوط ناپیدا

بخش فجر و هنر ملی

برگزیدگان نگارگری: زهرا پازوکی، زینب شاهی، نوشین نظری

برگزیدگان خوشنویسی: میرحیدر موسوی، حبیب رمضان پور، مصطفی عابدینی

برگزیدگان این بخش‌ها را انجمن‌های نگارگری و خوشنویسی انتخاب کرده‌اند.

بخش مسابقه

محمد آزادنیا، عمادالدین انوشیروانی، سونیا تمجیدی‌راد، رضا دالوند، مریم حاجی حسین‌علی، وحید خزایی، فرناز دمنابی اصل، مهدی رزقی، فریبا دادگر، فرشید داودی، نسرین عبد شیخی، امیر فرید، انس پورتوویک، مینا علیزاده خوانساری، حاجر کمیلی، نازی مرتاض‌خو، مهدی محمدی، حبیب مرادی، بهنام ولدوند، ‌جاوید نیک‌پور، فرزانه رشیدی‌تبار و سیدمحمد یاسینی اردکانی

بخش همایش

شهر در میانه و پرسه زدن ناتوان: دور زدن جهانی شدن در هنر تجسمی ایران، حامد کیا

سیری در ساز و کارهای جهانی شدن، شیوا ارغوانی و میثم یزدی

جهانی شدن اقتصاد و تاثیر آن بر توسعه اقتصاد هنر ایران در حراجی‌های بین‌المللی خاورمیانه‌، میثم موسایی و پروین پارسی‌نیا


عکس از برنا قاسمی/سرویس عکس ایسنا

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − دو =