محمد زندکریمخانی به جمع اهالی سرزمین هنر پیوست

سردبیر سرزمین هنر

محمد زندکریمخانی به عنوان سردبیر سرزمین هنر همکاری افتخار آمیز  خود با هنرلند را از سر گرفت

محمد زندکریمخانی روزنامه نگار خوشنام عرصه های فرهنگی که در دور اول فعالیتهای سرزمین هنر و در اولین ماههای راه اندازی این وبسایت  با گزارشها و مصاحبه های اندک اما پرمحتوای خود به غنای وبسایت «سرزمین هنر» یاری رسانده بود، پس از مدتی دوری از فعالیتهای این وبسایت باردیگر به جمع همکاران افتخاری هنرلند پیوست و به عنوان «سردبیر وبسایت سرزمین هنر» معرفی شد.

وی که تحصیلات دانشگاهی خود را از دانشگاه علامه طباطبایی آغاز کرده است،مدیریت رسانه را تا مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه صداوسیما ادامه داده است. تجربه ی ۲۰ ساله ی او در حوزه خبر و بخشهای تلویزیونی و رادیویی و رسانه های مکتوب از او چهره ای آشنا برای فعالان فرهنگی، هنری ساخته است.

او که با سایتهای خبری کلید تایمز و فرهنگ ایرانیان نیز همکاری داشته، مدیر اجرایی فصلنامه فرهنگ ایرانیان را نیز برعهده دارد، دبیری جشنواره های رادیو ،فناوری رسانه ، انیمیشن استانها و مدیریت روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا را نیز در کارنامه دارد.اما مهمترین مسؤلیت وی در زمینه ی مدیریت محتوایی در فضای مجازی، سردبیری وبسایت “جام جم آنلاین” بوده است.

سردبیر وبسایت تحلیلی انتقادی سرزمین هنر

همزمان با اول مهرماه ، علیرضا دباغ مدیر مسؤل مؤسسه فرهنگی هنری پژوهندگان امید سرزمین هنر و صاحب امتیاز هنرلند، طی حکمی محمد زندکریمخانی را به عنوان «سردبیر وبسایت سرزمین هنر» انتخاب و معرفی کرد. در بخشی از حکم وی آمده است:

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

حضور در عرصه های فرهنگی و همکاری افتخاری شما در فعالیتهای سرزمین هنر از آغاز تاکنون، تجارب ارزشمندی را پدیدآورده است که ضامن موفقیت پیش روست؛ همانگونه که استاد سخن سعدی شیراز فرمود:
“هنر چشمه زاینده است و دولت پاینده وگر هنرمند از دولت بیفتد غم نباشد که هنر در نفس خود دولت است، هر جا که رود قدر بیند و در صدر نشیند و بی هنر لقمه چیند و سختی بیند.”
پس چنین باد که با تلاش و همت شما و تمامی همکاران ارجمند «سرزمین هنر»، آنچه شایسته¬ی هنر و هنرمند است در قالبهای متنوع و جذاب به مخاطبان و کاربران عزیز عرضه شود.

محمد زندکریمخانی
همزمان با اول مهرماه ، علیرضا دباغ مدیر مسؤل مؤسسه فرهنگی هنری پژوهندگان امید سرزمین هنر و صاحب امتیاز هنرلند، طی حکمی محمد زندکریمخانی را به عنوان «سردبیر وبسایت سرزمین هنر» انتخاب و معرفی کرد.

نگاهی به سوابق علمی و اجرایی محمد زندکریمخانی

– کارشناسی تکنولوژی آموزشی از دانشگاه علامه طباطبایی و مسئول استودیوی تولید تلویزیونی این دانشگاه در زمان تحصیل
– کارشناسی ارشد مدیریت رسانه از دانشگاه صدا و سیما
– صاحب پایان نامه برگزیده کشوری در سال ۱۳۸۵ در مقطع کارشناسی ارشد ارتباطات
– فارغ التحصیل نمونه دانشگاه صدا و سیما در سال ۱۳۸۶
– تجربه ۲۰ ساله در حوزه خبر بخش های تلویزیونی، رادیویی و رسانه های مکتوب
– خبرنگار، دبیر و معاون صفحات رسانه، ایران ما و ورزشی روزنامه جام جم
– دبیر و سردبیر سایت های خبری کلیدتایمز، جام جم آنلاین و فرهنگ ایرانیان
– مدیر اجرایی فصلنامه فرهنگ ایرانیان
– دبیر ویژه نامه جشنواره های رادیو، فناوری رسانه، انیمیشن استانها
– مدیر روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا
– پژوهشگر برتر همایش صندوق توسعه ملی در سال ۱۳۹۱
– شاعر و محقق

انتظار می رود با پیوستن محمد زندکریمخانی به هنرلند ، شاهد رخدادهای مهم و فعالیت بهتر این وبسایت در آینده ای نزدیک باشیم. توجه بیشتر به انتشار مطالب کمی و کیفی ،تقویت بخشهای مصاحبه و توجه به تحلیل رویدادهای فرهنگی هنری روز  از مواردی است که زندکریمخانی در برنامه های آتی خود دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 17 =