لاموزیکا دومین ؛ کار شهریوری گروه تئاتر بامداد

لاموزیکا دومین ، کار تازه ای از گروه تئاتر بامداد است که به زودی با کارگردانی مهبود مهرنوش مدرس دانشگاه، نویسنده، منتقد و کارگردان تئاتر و سینما به روی صحنه می رود.

تئاتر لاموزیکا دومین، متنی شاعرانه، عاشقانه و زنانه است. متنی برگرفته از زندگی واقعی نویسنده، مارگریت دوراس! نویسنده فرانسوی پیشگام رمان نو. داستان نویس، نمایشنامه نویس و فیلمنامه نویس و کارگردان بیش از ۲۰ اثر سینمایی.
داستان لاموزیکا دومین، درباره ی زنی است که در رویارویی با مشکلات زندگی، جسورانه و مستقل می اندیشد، بی پروا انتخاب میکند و تا پایان عاشق می ماند…باید دید گروه تاتر بامداد تا چه حد در روایت این نمایشنامه موفق عمل خوهند کرد

گروه تاتر بامداد فعالیت حرفه ای خود را با سرپرستی کامران بهرامی از سال ۱۳۷۸ آغاز و تا امروز با اجرای بیش از بیست اثر نمایشی از آثار مشهور درام نویسان ایران و جهان – کالیگولا(آلبرکامو)، کلفت ها(ژان ژنه)، سیزیف و مرگ(روبرمرل)، نابینایان (هوهانس یرانیان)، لاموزیکا دومین(مارگریت دوراس)، جعفرخان از فرنگ آمده (حسن مقدم)، پهلوان اکبر می میرد (بهرام بیضایی)، معمای ماهیار معمار (رضا قاسمی)، خونیان و خوزیان (محمود استاد محمد)، زارون (حمید امجد)، یک بوته گل برای لیلا(محمد چرمشیر)، تانگوی تخم مرغ داغ (اکبر رادی) و افسانه ریسمان (مهبود مهرنوش) و … را با طراحی و کارگردانی مهبود مهرنوش ادامه داده است.

لاموزیکا دومین

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

نویسنده: مارگریت دوراس
مترجم: تینوش نظم جو
طراح و کارگردان: مهبود مهرنوش

بازیگران:
کامران بهرامی
فرزانه شجاعی
ندا اصغری

تهیه کننده: کامران بهرامی
دستیار کارگردان و منشی صحنه: عهدیه یارمحمدی
موسیقی: سعید خرمشاهی
لباس: لیلی حسن لو
صحنه: محمود فتح نیا
چهره پردازی: دنیا دولت آبادی
عکس: پژمان خلاوه
پوستر: شمیسه محمدی
لاموزیکا دومین از ۹ ام تا ۱۵ ام شهریور ماه در تماشاخانه ی آژمان، سالن شماره ۱، ساعت ۱۹ اجرا می رود.

گروه تئاتر بامداد، اجرای صحنه ای رکوییم برای یک راهبه اثر آلبرکامو را با طراحی و کارگردانی مهبود مهرنوش در پاییز ۹۸ در دست اجرا دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.