فوکوس-قسمت اول | نوید محمد زاده: کن و ونیز هم این قدر عکاس ندارد

فوکوس قسمت اول | اولین برنامه تلویزیون اینترنتی تی وی هنرلند

«فوکوس» اولین برنامه تلویزیونی تی وی هنرلند را تماشا کنید

اولین برنامه تلویزیونی اینترنتی  تی وی هنرلند از امشب در دسترس علاقمندان قرار می گیرد. ما تلاش می کنیم تلویزیونی مستقل و هدفمند را برای دوستداران فرهنگ، ادب و هنر ایجاد نماییم تا همه ی فارسی زبانان از آن بهره مند شوند.برنامه ی «فوکوس» اولین برنامه از این مجموعه است.

فوکوس ویژه برنامه ای متفاوت از تلویزیون اینترنتی هنرلند است که شما را مستقیماً به درون سینمای اهالی رسانه در پردیس سینمایی ملت می برد و شما را با زوایای متفاوتی از سی و هفتمین جشنواره ی فیلم فجر آشنا می سازد.

برنامه «فوکوس» را می توانید از تلویزیون اینترنتی هنرلند و سایت honarland.ir و صفحه ی اینستاگرام هنرلند ببینید. در اولین قسمت این برنامه ببینید نوید محمد زاده در مقابل دوربینهای عکاسان رسانه ها چه حرفهای جالبی می زند و از این همه عکاس تعجب می کند..

مجید پرکار مجری و کارگردان برنامه فوکوس با همراهی دوستانش تلاش کرده اند برای آن دسته از علاقمندانی که امکان حضور در کاخ جشنواره یا بهتر بگوییم سینمای اهالی رسانه را ندارند برنامه ای بسازند که حضور در این فضا را از راه تصویر تجربه کنند.

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

امیدواریم این برنامه را بپسندید و ما را از نظرات ارزشمندتان دراین باره بهره مند سازید. همچنین از هنرمندانی که علاقمند به همکاری با این تلویزیون اینترنتی هستند دعوت می شود تا رزومه و درخواست خود را به نشانی honarland@gmail.com ارسال فرمایند. اولویت با عزیزانی است که زودتر درخواست و مدارک خویش را ارسال کرده باشند.

همکاری با تی وی هنرلند

تلویزیون اینترنتی هنرلند از مجموعه ی رسانه سرزمین هنر با مجوز رسمی سازمان تنظیم مقررات صوت وتصویر فراگیر شروع به فعالیت کرده است و به زودی جشن افتتاحیه ی آن با حضور جمعی از هنرمندان رادیو، سینما، تئاتر و تلویزیون برگزار خواهد شد.تمامی دوستانی که در فراخوان همکاری مدارک خویش را ارسال کرده اند مدعوین افتخاری این مراسم خواهند بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =