شبکه دو،تگزاس صدا و سیما | کامیون و شاه رگ و دو مسأله

شبکه دو، تگزاس صدا و سیما | شبکه دو به خاطر وضعیت خاصی که پیدا کرده و ضعف مدیریت، به تگزاس صداوسیما تبدیل شده و آنانی که نباید، دارند در این شبکه جولان می‌دهند و کسی هم جلودارشان نیست!
پس از آنکه اعلام شد «کامیون» با کارگردانی تگزاس ساز سینمای ایران سریال نوروز ۹۹ شبکه دو سیما ساخته می‌شود؛ اکنون خبر می‌رسد مجموعه «شاه رگ» را نیز یک تهیه کننده انتصابی و نورچشمی‌تلویزیون برای این شبکه تولید می‌کند!
صداوسیما که مدام شیپور اخلاق مداری را با صدای کر کننده ای در گوش مردم ایران و جهان می‌دمد، چگونه است که کارگردانی سریال نوروزی شبکه دو سیما را به دست یک فیلمفارسی ساز غیر حرفه ای سپرده است؟!

سیاست یک بام و دو هوای صداوسیما و مدیرانش تا کی و تا کجا می‌خواهد ادامه پیدا کند؟
شبکه دو، در گذشته ای نه چندان دور، شبکه ای با کلاس محسوب می‌شد که تولیدات خاص و محدودی داشت، اما امروز به محله برو بیا تبدیل شده و به هرکسی اجازه می‌دهند،برنامه و سریالی را در دست گرفته و روی آنتن کج و کوله این شبکه بفرستند!
جولان تهیه کنندگان انتصابی و نورچشمی‌نیز مدتی است در شبکه دو گرد و خاک بپا کرده و کسی هم جلودار آنان نیست، توان و جرأتی هم برای این کار ندارند این را می‌توان در سپردن شاه رگ شبکه دو به وی هم دید!
شبکه دو را باید شبکه ای از دست رفته محسوب کرد و با دسته گل‌هایی که مدام به آب داده و می‌دهد، سخت است دوباره به وضع خوب سابق برگردد؛ مگر اینکه رییس صداوسیما از خویش قدرتی نشان دهد و یک خانه تکانی اساسی در این شبکه ایجاد کند،آن هم که محال است!

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.