راهیابی «در ساحل» به جشنواره «عشق و امید بارسلونا»

فیلم کوتاه «در ساحل» با تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی ابوالحسن کیوان برای حضور در بخش اصلی جشنواره «عشق و امید بارسلونا» پذیرفته شد.

راهیابی «در ساحل» به جشنواره «عشق و امید بارسلونا»|سرزمین هنر|سینما

فیلم «در ساحل» با کارگردانی ابوالحسن کیوان برای حضور و رقابت در بخش اصلی جشنواره «عشق و امید بارسلونا» که از ۱۵ تا ۱۹ شهریور ( ۶ تا ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۰) در اسپانیا برگزار می‌شود، انتخاب شد.

این فیلم به تازگی جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی را از بیستمین دوره جشنواره «جهان چندفرهنگی» آمریکا که از ۱۹ تا ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ در آمریکا برگزار شد، دریافت کرده است.

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

ابراهیم خودستان، مقداد رئیسی، میلاد آذر آئین، مجید مروتی و حمید رستم خانی بازیگر «در ساحل» هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مرد جوانی که نامزدش از ایران مهاجرت کرده، روزها در ساحل به انتظار او نشسته است. برادرش هر روز به او سر می زند و برایش غذا و آب می آورد و گاهی او را سرزنش می کند که دیگر از این وضع خسته شده است، تا اینکه یک روز…

فیلم «در ساحل» تاکنون به ۱۲ فستیوال جهانی راه یافته و جوایزی به دست آورده است که از جمله آنها می‌توان به حضور در فستیوال بین المللی مادرید اسپانیا، فستیوال فیلم مریلند آمریکا و دریافت بهترین تهیه کنندگی از فستیوال بین المللی فیلم آمستردام هلند اشاره کرد.

فیلمبرداری و تدوین: ابوالحسن کیوان، مدیر تولید: نریمان اقبالی، دستیار کارگردان: شبرخ گلباز حق و موسیقی: کوین مک لوید برخی از عوامل این فیلم کوتاه هستند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

78 + = 82