حاشیه های سریال رقص روی شیشه و واکنش بهرام رادان

مدتی است که نوعی از پخش سریال، خارج از روال معمول تلویزیون در کشور رواج پیدا کرده است. این نوع از پخش را برخی ها به طنز ، پخش سوپرمارکتی می گویند؛ اما اصطلاح ” شبکه پخش خانگی” ، عنوان رسمی تری است که در رسانه ها استفاده می شود. جالب اینجاست که این نوع پخش، طرفداران خودش را هم پیدا کرده است.

یکی از آن سریال ها که پر بازدید هم شده “رقص روی شیشه” با کارگردانی “مهدی گلستانه” و نویسندگی طلامعتضدی ، تهیه کنندگی پیمان جعفری، شروع کار از سال ۱۳۹۷ بوده است.

این مجموعه فضایی عاشقانه اجتماعی دارد و پخش این فیلم از ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۷ آغاز شده است وو طی ۲۶ قسمت پخش خواهد شد.

ابتدا ۴ قسمت از این سریال در دوشنبه ها توزیع گردید، سپس زمان پخش به چهار شنبه ها موکول گشت.

خلاصه داستان:

مجموعه «رقص روی شیشه» یک ملودرام در سبک اجتماعی و عاشقانه در نکوهش مهاجرت و در ستایش خانواده است. رعنا و یغما، زندگی خوب و عاشقانه‌ای دارند اما زندگیشان را سایه رازهایی که پنهان کرده‌اند، تهدید می‌کند و همین پنهان‌کاری، ماجراهای هولناکی را برایشان رقم می‌زند.

و اما قسمتی از مشکلات رادان با این سریال، واکنش هایی که با خبر خروجش از این مجموعه در بین مخاطبینش انتشار پیدا کرده است.

واکنش رادان به مشکلات سریال:

بهرام رادان در تاریخ ۹۸/۳/۹ در صفحه اینستاگرامش عکسی را انتشار داد که در توئیتر خودش توضیحاتی را در امتداد حواشی و یا حقیقت های پنهان پشت صحنه این سریال در اختیار طرفدانش قرار داده.

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید
بهرام رادان صفحه اینستاگرام

تولید “مجموعه رقص روی شیشه” در ۲۶ رقسمت با قصه ای بسیار جذاب و با گروهی از بهترین عوامل حرفه ای سینما از مهر ماه ۹۷ آغاز شد.

یکی دو ماه پس از شروع فیلمبرداری متوجه  اتفاقات غیر طبیعی شدیم.

از اوایل دی ماه ۹۷ در خانه سینما،وزارت ارشاد و دادسرا به هر دری زدیم که این مجموعه نباید به این زودی پخش شود، بخش هایی از فیلمبرداری مانده، مبالغی ناپدید شده و باید شفاف شود، با این شیوه  به بن بست میخوریم.

گفتند اگر پخش شود، پول میرسد ، بدهی ها پرداخت می شود و همه چیز حل می شود، شرکت پخش فشار آورد، آقایان  کوتاه آمدند، پخش شد، باز پول ها ناپدید شد، نه تنها بدهی عموامل پرداخت نشد، بلکه چند برابر شد.

حالا سر و ته قصه را هم آوردند به اسم پایان  فصل اول به خورد مخاطب می دهند، خودشان آبرو ندارند و آبروی عوامل هم برایشان اهمیتی ندارد، مشکل اینجاست که نبود قانون بازدارنده ، قلدری پخش کننده و همکاری سهوی برخی همکاران ساده اندیش همه در حال تکمیل این پازل فاسد هستند.

رقص روی شیشه

با این وجود بنده در کنار آقای امیر آقایی و مهرداد صدیقیان و “سرمایه گذار اصلی” تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا تنها حقوق مادی و معنوی عوامل پروژه، بلکه اعتماد مخاطبین عزیز بیش از این از بین نرود.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 3 =