جشنواره تئاتر فجر در قاب رسانه‌های صوتی و تصویری | منتظر تی وی هنرلند باشید

TV HonarLand

رسانه‌های مختلف در تلاش هستند تا پوشش مناسبی از جشنواره تئاتر فجر به عنوان بزرگترین رخداد تئاتری کشور ارائه دهند. شبکه‌های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی‌ایران اخبار و فعالیت‌های سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را در قالب برنامه‌های زنده و تولیدی منعکس می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی‌سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، با برگزاری جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی انعکاس اخبار و اطلاعات و پوشش دادن فعالیت‌های این دوره از جشنواره را آغاز کرده اند.

پخش زنده از تئاتر شهر

در ایام سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، شبکه خبر و واحد مرکزی خبر به صورت زنده از مجموعه تئاتر شهر بخش‌های مختلف این رویداد تئاتری را پوشش می‌دهند. همچنین شبکه‌های دو، چهار، پنج و آموزش سیما نیز در قالب برنامه‌های تولیدی به انعکاس فعالیت‌های سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر می‌پردازند.
برنامه‌های «عصر من» شبکه رادیویی جوان، «تماشاخانه فجر» شبکه رادیویی فرهنگ و «پرده آخر» شبکه رادیویی گفتگوی صدای جمهوری اسلامی‌ایران نیز به صورت زنده در ایام برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به صورت زنده از مجموعه تئاتر شهر، اخبار و اطلاعات این رویداد را تحت پوشش خود قرار می‌دهند.
همچنین دیگر شبکه‌های رادیویی نظیر رادیو نمایش، رادیو تهران و رادیو اقتصاد نیز در قالب برنامه‌های زنده و تولیدی جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر را همراهی می‌کنند.

TV HonarLand

تی وی هنرلند در کنار سایر شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی تلاش می‌کند به عنوان نخستین تلویزیون اینترنتی آموزشی،کارآفرینی فرهنگی هنری ایران تصویر متفاوتی از زوایای مختلف برگزاری سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر به تصویر بکشد.همکاران پرتلاش تلویزیون اینترنتی TV HonarLand در حال ضبط گزارشهای متنوعی از سالنهای مختلف جشنواره تئاتر فجر هستند که به زودی محصولات تولیدی شان را تقدیمتان خواهیم کرد.

منتظر برنامه‌های جدید تی وی هنرلند از محل برگزاری سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.