انتشار فراخوان بخش تعاملی هفتمین بازار ملی پویانمایی تهران

بخش تعاملی یکی از جدیدترین بخش‌های بازار ملی پویانمایی است که برای اولین بار در حوزه انیمیشن اجرایی خواهد شد.

انتشار فراخوان بخش تعاملی هفتمین بازار ملی پویانمایی تهران|سرزمین هنر|سینما| انیمیشن| بخش تعاملی یکی از جدیدترین بخش‌های بازار ملی پویانمایی است که برای اولین بار در حوزه انیمیشن اجرایی خواهد شد. این بخش تمامی گروه‌ها، تیم‌ها، اشخاص حقیقی که در حوزه انیمیشن نوآوری، تولید، اختراع، مهندسی معکوس و تجهیزات فعالیت دارند در بر می‌گیرد.

این بازار از ۱۵ تا ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار خواهد شد.
حضور در بازار تعاملی می‌تواند فرصتی مناسب برای معرفی افراد و شناساندن موقعیت حرفه‌ای آنها به فعالان این حوزه در راستای تامین نیروی انسانی در بخش فنی و هنری باشد تا در ادامه مسیر منجر به ایجاد رابطه حرفه‌ای در این بستر شود.
تامین نیروی انسانی شرکت‌ها، تامین تجهیزات و تولیدکنندگان حوزه انیمیشن، ارتباط بدون واسطه با هنرمندان، کارگردانان و استودیوهای مطرح کشور، بستری بدون واسطه و مناسب برای ارتباط میان تولیدکننده و هنرمند با سرمایه‌گذار، ارائه و نمایش دستاوردهای داخلی حوزه انیمیشن با رویکرد نیازهای فنی و هنری از مهم‌ترین دلایل حضور در این رویداد تخصصی است.
با توجه به شرایط کرونایی و محدودیت در ارائه فضا به هنرمندان، لازم است تا قبل از قطعی شدن حضور در بخش تعاملی، پیش ثبت‌نام انجام شود.

ثبت نام

علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال اطلاعات خود شامل: نام و نام خانوادگی، شماره همراه، استان، رزومه کاری، حوزه فعالیت (ایده‌پردازی و فیلمنامه‌نویسی/ موسیقی، صداگذاری و دوبله/ تجهیزات/ طراحی شخصیت و کانسپت/ انیماتور)

مجموعه عکس‌ها یا فیلم‌ها از نمونه کارهای اجرا شده یا در دست اجرا به ایمیل بخش بازار به نشانی info8@tehran-animafestival.ir و یا تماس با شماره ۰۲۱۸۸۹۷۱۳۷۰مراحل پیش ثبت‌نام را انجام دهند.
شماره واتس‌اپ ۰۹۰۱۳۷۳۲۴۱۳ نیز برای پیش‌ثبت‌نام اولیه آماده پاسخ‌گویی است. پس از اتمام این فرآیند و ارایه موارد ارسالی، در صورت پذیرفته شدن، ادامه مراحل حضور فرد در بخش بازار تعاملی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۵ تا ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.