تمشک طلایی ۲۰۲۲ برندگان خود را شناخت/«دایانا»ی نتفلیکس بدترین فیلم سال

در حالی که فصل جوایز سینمایی سال فردا با برگزاری مراسم اسکار به پایان راه خود می‌رسد، برندگان جوایز تمشک طلایی به رسم هر سال یک روز پیش از اسکار برگزار شد.

تمشک طلایی ۲۰۲۲ برندگان خود را شناخت/«دایانا»ی نتفلیکس بدترین فیلم سال|سرزمین هنر|سینما

مهر:جوایز تمشک طلایی ۲۰۲۲ برندگان خود را شناخت تا بدترین فیلم های سال پیش را معرفی کرده باشد.

این جوایز که هر سال روز قبل از برگزاری مراسم اسکار برگزار می‌شود، امسال فیلمی را که نسخه فیلمبرداری شده از تئاتر «دایانا» است به عنوان برنده خود برگزید. این فیلم موزیکال که محصولی از نتفلیکس است و بیشترین نامزدی را کسب کرده بود بیشترین جوایز را هم برد و هم عنوان بدترین فیلم را کسب کرد و هم جایزه بدترین بازیگر نقش اول زن (برای بازی جینا د وال) و بازیگر نقش مکمل زن (برای بازی ارین دیوی)، بدترین کارگردان (برای کریستوفر اشلی) و بدترین فیلمنامه را از آن خود کرد.

«هرج و مرج فضایی: میراث جدید» محصولی از برادران وارنر نیز که در فهرست بدترین فیلم‌های سال نامزد شده بود سه تمشک طلایی برد و لبرون جیمز بدترین بازیگر مرد شد و فیلم جایزه بدترین زوج سینمایی و بدترین بازسازی یا ادامه را هم از آن خود کرد.

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

فیلم موزیکال «دایانا» در بخش بدترین فیلم علاوه بر «هرج و مرج فضایی» رقبایی چون «بی‌نهایت» ساخته آنتوان فوکوآ، «کارن» ساخته کوک دانیلز و «زنی پشت پنجره» ساخته جو رایت را پشت سر گذاشت.

جرد لتو نیز برای بازی در فیلم «خانه گوچی» تمشک طلایی بدترین بازیگر نقش مکمل مرد را از آن خود کرد. بن افلک برای «آخرین دوئل»، نیک کانن برای «میس‌فیتس»، مل گیبسون برای «خطرناک» و گرت کیگن برای «دایانا» رقبای وی در این بخش بودند.

بروس ویلیس نیز برای بازی‌اش در «گناه کیهانی» موفق شد در بخش «همه فیلم‌های بروس ویلیس» که امسال به جوایز اضافه شده بود خودش را در ۷ بخش دیگر شکست دهد.

جایزه تمشک طلایی امسال چهل و دومین دوره‌اش را برگزار کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 17 = 23