تدارک تلویزیون برای شب یلدا

امسال هم شبکه های مختلف سیما برنامه های متنوعی را برای پخش در شب یلدا ۹۵ آماده کرده اند که مجریانی از جمله علی ضیا و فرزاد حسنی و رامبد جوان اجرای آنها را برعهده دارند که باید دید کدام یک موفق تر عمل می‌کنند.

شبکه یک سیما: برنامه مثبت یک با اجرای علی ضیا

طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، و پس از ارائه ی طرحی از جانب برنامه سازان، تهیه و تولید ویژه برنامه ی شب یلدای شبکه یک به تیم برنامه ساز«مثبت یک» سپرده شده است که با همین عنوان هم برنامه ی شب یلدا به روی آنتن می رود.اجرای این برنامه برعهده ی «علی ضیاء» خواهد بود و قرار است دراین برنامه که حدود سه ساعت یعنی از ساعت ۲۳ الی ۲ بامداد ۳۰ آذر از هنرمندان و چهره های محبوب مردم دعوت به عمل آید.

در ویژه برنامه ” شب یلدا” به تهیه کنندگی افشین حسین خانی همچنین از چند قطعه جدید موسیقایی رونمایی خواهد شد. تیتراژ شروع برنامه کماکان کار حامد همایون است و تیتراژ پایانی با خواننده ای که قرار است حضور او سوپرایز باشد.عوامل برنامه‌ی مثبت یک خبر از یک غافلگیری در برنامه شب یلدا می‌دهند.بر اساس این گزارش برنامه‌ی مثبت یک صبح سه شنبه تکراری به روی آنتن خواهد رفت. عوامل این برنامه در تدارک برنامه شب یلدا که ساعت ۲۳ به روی آنتن خواهد رفت، هستند.

 

شبکه سه سیما: برنامه «حرف تو برف» با اجرا فرزاد حسنی

ویژه برنامه شب یلدا شبکه ۳ با عنوان «حرف تو برف»  به تهیه‌کنندگی مصطفی شریفی و اجرای فرزاد حسنی با حضور هنرمندان در حوزه بازیگری و خوانندگی و همچنین میهمانان ویژه از حوزه های مختلف روانه آنتن خواهد شد. اجرای زنده خوانندگان، بخش‌های گزارشی و اجرای میان برنامه‌های طنز از بخش‌های دیگر این ویژه برنامه است.ویژه برنامه «حرف تو برف» سه شنبه، ۳۰ آذر بعد از خبر شبانگاهی به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

 

شبکه سه: شب نشینی شب یلدای «نود» با شهاب حسینی

عادل فردوسی پور در شب قبل از شب یلدا بخشی از برنامه نود را به گفت و گوی ورزشی با شهاب حسینی اختصاص داده است. این گفت و گو در قالب پلی بک ۲۰ دقیقه‌ای خواهد بود شهاب حسینی در برنامه «نود» حضور نخواهد داشت.«نود» دوشنبه ۲۹ آذر ساعت ۲۲ و ۱۵ پخش خواهد شد.

 

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

شبکه چهار: «چشم شب روشن» با حضور لوریس چکناواریان

برنامه چشم شب روشن به مناسبت شب یلدا ویژه می‌شود. این ویژه برنامه با اجرای محمدصالح علا سه شنبه شب ساعت ۲۳ به روی آنتن می‌رود. در این ویژه برنامه رضا مهدوی کارشناس مجری بخش موسیقی با لوریس چکناواریان گفت و گو خواهد داشت.

 

شبکه نسیم: برنامه «خندوانه» با رامبد جوان

سری چهارم برنامه تلویزیونی «خندوانه» با رامبد جوان از شب یلدا مهمان خانه‌ها می‌شود.در فصل جدید از «خندوانه» تغییرات چندانی ایجاد نشده است و مخاطبان از اول دی ماه با همان شکل و شمایل همیشگی این برنامه را خواهند دید.زمان پخش این برنامه سه‌شنبه ۳۰ آذر ساعت ۲۲ خواهد بود.

 

شبکه پنج: ناردونه و قاب شب

شبکه پنج سیما با دو ویژه برنامه «ناردونه» و «قاب شب» در شب یلدا بلندترین شب سال مهمان خانه مخاطبان می‌شود.محمد حسین رضوی، تهیه‌کننده برنامه «ناردونه» در توضیح این ویژه برنامه گفت: این برنامه زنده و ترکیبی سه شنبه ۳۰ آذر ماه ساعت۲۰ روی آنتن می رود. رضوی ادامه داد: اجرای این ویژه برنامه را احسان کرمی برعهده دارد و دارای بخش های مختلفی همچون مصاحبه با هنرمندان و خوانندگان، وله، گزارش مردمی و…. است. همچنین در این ویژه برنامه اجرای موسیقی زنده نیز یکی از آیتم های برنامه است. دومین ویژه برنامه شب یلدا شبکه پنج سیما برنامه تولیدی قاب شب نام دارد که به تهیه کنندگی حسین عباسی تهیه شده است.

حسین عباسی در توضیح بیشتر این ویژه برنامه گفت: قاب شب یک جنگ ترکیبی شاد و جذاب با حضور هنرمندان و خوانندگان کشور (مرجانه گلچین، امیر تاجیک و…) است. در این ویژه برنامه فال حافظ شب یلدا را علیرضا افتخاری خواننده کشورمان گرفته و آن را برای مخاطبان می گیرد. وی ادامه داد: تقلید صدا، وله های شاد، تبریک مردمی با گویش های مختلف و…. از بخش های این ویژه برنامه است. جنگ شاد قاب شب سه شنبه ۳۰ آذر ماه ساعت ۲۳ به مدت ۵۵ دقیقه با اجرای حسین مولایی و حسین عباسی از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

منبع: ایسنا

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 13 =