بهاره نوربخش(تهران-۱۳۵۵)

داستان نویس

بهاره نوربخش ، در بیست و سوم اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۵ در تهران متولد گردید. وی تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در رشته زبان و ادبیات فرانسه دانشگاه شهید

بهشتی به پایان رساند. چندی پس از فراغت از تحصیل، به علت علاقه به عکاسی دوباره وارد دانشگاه شد تا در رشته‌ی فیلمسازی و عکاسی ادامه تحصیل دهد.

آغاز نویسندگی

اولین رمانش را با نام “از شاخه نسترن” در سال ۷۵ منتشر نمود. که خیلی زود به شکل غیر قانونی و رایگان در فضای مجازی پخش گردید.کتاب بعدی او رمانی‌ست به نام “عطر قالی نسیم عشق” که در بهمن ماه سال ۹۵ توسط نشر شادان به چاپ رسید.

عطر قالی نسیم عشق

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

این کتاب داستان واقعی زندگی یک خانواده بزرگ اهل کاشان را روایت می‌کند که در زمان پهلوی اول در خانه‌ای بزرگ روزگار می‌گذرانند. داستان، زندگی فرزندان این خانواده را تا زمان حال پی می‌گیرد و فراز و نشیب‌های بسیار روزگار را به تصویر می‌کشد. وی هم زمان با نوشتن این رمان دست به خلق جهانی فانتزی می‌زند. جهانی پر از سیاهی و جادو. جهانی که در زمانی بسیار کهن در چنگال نواده ابلیس اسیر بوده است. خلق این جهان مستلزم مطالعه وتحقیق در اساطیر و افسانه‌های کهن تمامی‌جهان بوده و سال‌های متمادی زمان صرف آن شد و در نهایت نخستین قسمت از این مجموعه فانتزی با نام “شیگانهوس” در مهر ماه ۹۶ توسط نشر بهنام منتشر گردید.

شیگانهوس

کتاب “شیگانهوس” داستان چگونگی تولد و بزرگ شدن شیگانهوس، نوه ابلیس، را روایت می‌کند، یک شیطان نیمه خاکی با قدرت‌های بی‌نظیر جادویی و نفرتی بی‌کران از نسل بشر. شیگانهوس متولد می‌شود، تربیت می‌گردد و می‌آموزد که چگونه فرمانروایی مخوف و سنگدل و خونخوار باشد و همه فرزندان آدم را به بند بکشد، وحشتی بی پایان بیافریند و انتقامی‌تلخ از انسان بگیرد. “شیگانهوس” یک آغاز است. کتابی مستقل که در ادامه‌ی یک مجموعه داستان خواهد داشت که از نبردی عظیم بین خیر و شر خواهد گفت و تمامی‌نیروهای انسانی و ماورایی را در گیر خواهد کرد.

کارهای جدید

وی همچنان یک کتاب در دست چاپ دارد. رمان “من از یادت نمی‌کاهم” که به زودی از طرف نشر شادان به بازار خواهد آمد. داستان این کتاب روایت زندگی خانواده‌ای امروزی‌ست با مشکلات و معضلات آشنای همین روزها. با نقش پررنگی که فضای مجازی و بخصوص اینستاگرام در زندگی‌شان بازی می‌کند. کتاب دوم از مجموعه فانتزی شیگانهوس هم به زودی آماده چاپ خواهد شد.
بهاره نوربخش خانه‌دار و مادر سه فرزند است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. ع. س. می گوید

    سلام. کلی میگم. کاش همه هنرمندان ما از هر قشر و صنفی هستن ظاهر و باطنشون یکی باشه.. این اتصاف نیست شعارهای زیبا و قشنگ و دهن پرکن و انسانی و….. بدن اما وقت عمل که میرسه کمیتشون لنگ بزنه… مگه میشه.. مگه داریم شخصی هنرمند اونا چیزای قشنگو با صدای غرا بده اما در عمل درست برعکس حرفهای خودشو ببینند و نظاره گر باشند.. کاش همه به اصول. اخلاقی و ادب در معنای خاص و عام پایبند باشیم… باری موفق باشین… ع. س.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.