برنامه های جشنواره تأتر فجر استانی

از اردبیل تا زاهدان رنگ تئاتر می گیرد

از اردبیل تا زاهدان با  برنامه های برنامه های جشنواره تأتر فجر استانی شور و حال فرهنگی و هنری خواهند گرفت

سرزمین هنر| بخش تئاتر | برنامه های برنامه های جشنواره تأتر فجر استانی اعلام شد. این برنامه ها از ۱۶ دی ماه از اردبیل آغار می شود. به گزارش روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر، جشنواره‌ی فجر استانی در سی و هفتمین دوره از این جشنواره با گذر از ۷ استان از ۱۶ دی ۱۳۹۷ در اردبیل آغاز می‌شود و تا ۱۹ دی در این استان ادامه دارد.

اجراهای اردبیل

براین اساس شهر اردبیل یکشنبه ۱۶ دی از ساعت ۱۰ صبح در تالار جابر عناصری حوزه هنری میزبان ورک‌شاپ «کاربرد یوگا در بازیگری» با حضور رضا بهشتی خواهد بود. در همین روز پلاتوی استاد نجفلوی این شهر از ساعت ۱۶ تا ۱۸:۳۰ شاهد روی صحنه رفتن نمایش «خیر نبینی سعیده» به نویسندگی فرهاد نقدعلی و کارگردانی سوده تدین و رضا بهشتی از کرج (البرز) می‌شود که با مدت زمان ۵۰ دقیقه در دو نوبت روی صحنه می‌رود و سپس «هدیه مرموز» به نویسندگی و کارگردانی یاسر خاسب از تهران ساعت ۱۷:۳۰ با مدت زمان ۴۵ دقیقه در تالار شمش عطار مجتمع فرهنگی و هنری فدک این شهر اجرا می‌شود.

روز دوشنبه ۱۷ دی

روز دوشنبه ۱۷ دی نخست ورک‌شاپ «تئاتر فیزیکال» با حضور یاسر خاسب ساعت ۱۰ صبح در تالار جابر عناصری حوزه هنری برگزار و سپس «خانه» به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی سینا علیپور از بابلسر (مازندران) با مدت زمان ۸۰ دقیقه از ساعت ۱۶ تا ۱۸:۳۰ طی دو اجرا در پلاتوی استاد نجفلو اجرا می‌شود. «پرواز ۷۴۵» نمایش دیگری است که در این روز از ساعت ۱۷:۳۰ با مدت زمان ۶۰ دقیقه در تالار شمس عطار مجتمع فرهنگی هنری فدک روی صحنه می‌رود.

روز سه شنبه ۱۸ دی


سه‌شنبه ۱۸ دی ابتدا «گفتمان تئاتر در ارتباط با سیستم استانیسلاوسکی» با حضور نوفل ولی‌یف از جمهوری آذربایجان از ساعت ۱۰ صبح در تالار جابر عناصری حوزه هنری برگزار و سپس «مرجن» به نویسندگی بهرام محمد ایری و کارگردانی شهروز ایری و روسل اونق از بندرترکمن گلستان با مدت زمان ۷۵ دقیقه از ساعت ۱۷:۳۰ در تالار شمس عطار مجتمع فرهنگی و هنری فدک اجرا می‌شود و بعد از آن «یک سبد تنهایی» به نویسندگی مجید واحدی‌زده و کارگردانی نوفل ولی‌یف از جمهوری آذربایجان به مدت ۵۰ دقیقه از ساعت ۱۶ در تالار بیضاء اردبیلی روی صحنه می‌رود.

برنامه های جشنواره تأتر استانی

برنامه اختتامیه چهارشنبه ۹ دی

در آخرین روز، چهارشنبه نهم دی ابتدا ورک‌شاپ «طراحی نور در تئاتر» با حضور فرشید مصدق از ساعت ۱۰ صبح در تالار جابر عناصری حوزه هنری برگزار و در پایان «یک سبد تنهایی» مجددا از ساعت ۱۶ در تالار بیضاء اردبیلی اجرا می‌شود.آیین اختتامیه نیز در همین روز از ساعت ۱۸ در مجتمع فرهنگی و هنری فدک برگزار خواهد شد.

برنامه های منطفه آزاد اروند، یزد و…

برنامه های جشنواره تأتر فجر استانی در سی و هفتمین دوره‌ ی جشنواره فیلم فجر از ۱۸ تا ۲۱ دی در منطقه‌ی آزاد اروند و پس از آن در استان یزد و از تاریخ ۱۹ تا ۲۲ دی اجرا می شود، سپس از ۲۰ تا ۲۳ دی در استان چهارمحال و بختیاری، از ۲۱ تا ۲۴ دی در استان لرستان، از ۲۲ تا ۲۵ دی در استان سیستان و بلوچستان و از ۲۳ تا ۲۶ دی در استان کرمانشاه ادامه پیدا می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 7 =