فصلنامه سرزمین هنر منتشر شد

پس از ماهها تلاش جمعی از هنرمندان و اساتید حوزه ارتباطات سرانجام فصلنامه سرزمین هنر پابه عرصه مطبوعات کشور گذاشت.

صبح امروز دوشنبه ۲۶ مهر ماه ۱۳۹۵ نخستین شماره فصلنامه «سرزمین هنر» در کیوسکهای مطبوعاتی تهران و شهرستانها در دسترس علاقمندان قرار گرفت. شورای سیاستگذاری این فصلنامه را آقایان علیرضا چابکرو ،دکتر حسن خجسته، دکتر سیدوحید عقیلی ،دکتر علی گرانمایه پور و سرکارخانم ماهداد توکلی تشکیل می دهند. همچنین شورای سردبیری این فصلنامه را آقایان سید احمد نادمی ، نادر برهانی مرند، حمیدرضا پورعلی محمد و سید علی حمیدی بر عهده دارند.

علیرضا دباغ مدیرمسؤل و سردبیر «سرزمین هنر» در سرمقاله شماره اول این فصلنامه نوشته است:

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

در هزاره جدید به یمن تحولات حوزه ارتباطات، «هنر» بیش از هر زمان دیگر در کانون توجه انسان‌ها قرار گرفته‌است. هر ملتی داشته‌های هنری خود را با استفاده از ابزارهای ارتباطی و رسانه‌های مختلف در معرض دید و شنید دیگران قرار می‌دهد.

فصلنامه «سرزمین هنر» تلاش می‌کند به‌عنوان نخستین فصلنامه چندرسانه‌ای در حوزه فرهنگ، ادب و هنر با رویکردی تحلیلی و انتقادی، به رویدادها و آثار فرهنگی، هنری، ادبی و رسانه‌ای نگاهی ژورنالیستی داشته باشد. بر این عقیده‌ایم که نقد و تحلیل، حلقه‌هایی از زنجیره تولید محصولات فرهنگی، ادبی و هنری است که به رشد و تعالی آثار هنرمندان، ادیبان و برنامه‌سازان رادیو و تلویزیون می‌انجامد.

اتصال هم‌زمان به وب‌سایت honrland.ir و استفاده از امکاناتی نظیر واقعیت افزوده و بهره‌مندی از ظرفیت‌هایی نظیر پادکست و ویدیو، این فصلنامه را در همه اوقات شبانه‌روز در دسترس پژوهشگران، منتقدان، تحلیلگران و علاقه‌مندان به مسائل فرهنگی قرار می‌دهد. امیدواریم این‌همه منجر به حرکتی نو و پویا در عرصه فعالیت‌های فرهنگی، ادبی و هنری شود، به تعاملی همه‌جانبه با تمام علاقه‌مندان این حوزه بینجامد و به گسترش فرهنگ نقادی، تحلیل و پژوهشگری کمک کند.

اینجا گذر شما، اهالی «سرزمین هنر» است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. ناشناس می گوید

    سلام من عکاس روز سه شنبه سرکارخانم عاطفی بودم عکسا رو میخوام بفرستم

    1. hamed mahmoodi می گوید

      هنرلند: با سلام لطفا عکسها را به نشانی الکترونیکی info@honarland.ir ارسال و در صورت بالا بودن حجم آن با شماره تلفن۰۲۱۲۲۲۲۰۱۳۹ تماس حاصل فرمائید.با تشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − سه =