اعلام برنامه نمایش و نشست‌های تخصصی جشنواره فیلم کوتاه «سایه»

برنامه نمایش و نشست‌های تخصصی سیزدهمین جشنواره فیلم کوتاه «سایه» که از روز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه در سینما سپیده آغاز می‌شود، اعلام شد.

اعلام برنامه نمایش و نشست‌های تخصصی جشنواره فیلم کوتاه «سایه»|سرزمین هنر|سینما

سیزدهمین دوره‌ جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه ‌‌‌‌‌‌‌‌«سایه» ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۵ با نمایش ۸ فیلم کوتاه در سینما سپیده آغاز به کار می‌کند.

جشنواره «سایه» پنجشنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه در سینما سپیده و شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه (از ۳۱ اردیبهشت تا ۳ خردادماه) در موزه هنرهای معاصر تهران میزبان علاقه مندان به سینما و فیلم کوتاه خواهد بود.

علاوه بر نمایش فیلم‌ها، ۶ نشست تخصصی مرتبط با فیلم کوتاه نیز برگزار خواهد شد که برنامه آنها به شرح زیر است:

– نشست «مالوی؛ سینمای عدم قطعیت» با حضور سعید قاسمی/ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ساعت ۱۷ سینما سپیده.

– نشست «چگونه ایده و فیلمنامه خود را به تهیه‌کننده ارائه دهیم؟» با حضور پویان صدقی/ جمعه ۳۰ اردیبهشت ساعت ۱۷ سینما سپیده.

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

-نشست «پست پروداکشن در سینمای دیجیتال (مبانی اصلاح نور و رنگ)» با حضور فربد جلالی/ شنبه ۳۱ اردیبهشت ساعت ۱۲ در موزه هنرهای معاصر تهران.

– نشست «کارگاه عملی پرورش ایده به صورت گروهی» با حضور پدرام پورامیری و حسین دوماری/ یکشنبه اول خرداد ساعت ۱۶ در موزه هنرهای معاصر تهران.

-نشست «درباره تدوین (بررسی مشکلات دانشجویان در تدوین فیلم کوتاه)» با حضور پویان شعله‌ور/ دوشنبه ۲ خرداد ساعت ۱۲ در موره هنرهای معاصر تهران.

-نشست «کیارستمی؛ از نان و کوچه تا سینمای حرفه‌ای» با حضور نوید پوررضا/ سه شنبه ۳ خرداد ساعت ۱۲ در موزه هنرهای معاصر تهران.

برنامه نمایش فیلم‌ها نیز طبقه جدول؛ پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ و ۱۹ تا ۲۱ در سینما سپیده و شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه (از ۳۱ اردیبهشت تا ۳ خردادماه) در سه نوبت ۱۲ تا ۱۴، ۱۴ تا ۱۶ و ۱۶ تا ۱۸  در سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران روی پرده می‌روند. این فیلم‌ها همچنین از پلتفرم «ودیو» به نشانی Vodio.ir قابل تماشا هستند.

سیزدهمین دوره‌ جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه ‌‌‌‌‌‌‌‌«سایه» ۲۹ اردیبهشت تا ۴ خردادماه ۱۴۰۱ با دبیری محمدحسین یاوری برگزار می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 1 =