«آناهیتا برزوئی» برنده بهترین داستان با موضوع سرطان

«آناهیتا برزوئی» همکار ارجمند و مسؤل بخش داستان وبسایت هنرلند در سومین همایش ملی داستان نویسی و تصویر سازی با موضوع سرطان مقام اول داستان نویسی این همایش را کسب کرد.

مراسم پایانی این  همایش که با حمایت جمعی ازارگانها و نهادهای دولتی و مردمی و برای اولین بار با پشتیبانی معنوی یونسکو صورت پذیرفته بود روز گذشته در بوشهر برگزار شد. در این مراسم که با حضورجمع کثیری از مسوولان و هنرمندان برگزار شد از بین آثار رسیده در زمینه داستان سه اثر به عنوان آثار برترمعرفی شدند.

نفر اول آناهیتا برزویی برای داستان انتهای این کوچه دریاست از تهران
نفر دوم مرجان ریاحی برای داستان فانی از اصفهان
نفر سوم طاهره نوع پسند برای داستان دوشنبه غم انگیز

سازمان ملی یونسکو UNESCO امسال برای اولین بار همایش قصه نویسی و تصویر سازی با موضوع سرطان را همراهی کرده  و از حامیان معنوی این رویداد علمی- فرهنگی به شمار می رود.

لازم به ذکر است خانم برزوئی که از تهیه کنندگان با سابقه  رادیو  بوده اند ، خودشان سالها با این بیماری دست و پنجه کرده اند و از نزدیک با رنجها و دردهای بیماران مبتلا به سرطان آشنائی دارند. داستان «انتهای این کوچه دریاست» ،با استفاده از  روایت اول شخص مرده نگاهی متفاوت به جهان بعد از مرگ دارد و با هنر خیره کننده نویسنده آن ، به طرز ماهرانه ای به بخشی از تاریخ سیاسی معاصر ایران اشاره می کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =