آقای علی عسگری، باپوزش ازهنرمندان،درهای تلویزیون رابه روی هنرآفرینان باز کنید

آقای علی عسگری ،باپوزش ازهنرمندان،درهای تلویزیون رابه روی هنرآفرینان باز کنید|  جبارآذین | جناب آقای علی عسگری،ریاست محترم سازمانی که روزگاری قراربود،رسانه ملی ودانشگاه جامعه ومبلغ ومروج سبک زندگی ایرانی واسلامی وپیشگام فرهنگ سازی باشد، اما متاسفانه امروز به سازمان انحصاری و اسپانسری ، سرمایه سالار، فرهنگ سوز، مروج لمپنیسم و اهانت به هنرمندان و…تبدیل شده است!

هنرمندان، رسانه ها و کارشناس های هنری و فرهنگی کشور، خواهان پوزش سازمانتان به دلیل بی ادبی به بعضی هنرمندان ، از جامعه هنری کشورند و رانده شدگان سیمامی پرسند، تاکی بایددر انتظار اجرایی شدن نگاه منصفانه و تخصصی در صدا و سیما، استفاده از مدیران کار بلد و هنرمندان حرفه ای و همکاری و دعوت به کار آنها جهت تولید برنامه ها و سریال های خوب و درجه یک و…پشت درهای سازمانتان بمانند و شاهد فعالیت های جماعتی خاص که پیوندهای سببی و نصبی و رفاقتی با بعضی مدیران سیمادارند، باشند؟

تا چه زمان باید به دلیل باند بازی و رفیق گرایی در سیما، منزوی و بیکار بمانند و گروهی نظرکرده معدود، سکو های برنامه سازی و تولید فیلم و سریال و…را در اختیار داشته باشند و به طور مستمر به تولیدات کلیشه ای بپردازند.

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

آقای رییس صداوسیما! سیل برنامه های کپی شده و مغایر با فرهنگ ایرانی از روی ماهواره ها و تلویزیون های خارجی و تولیدات سطحی و زیرمتوسط درشبکه های سازمان عریض و طویل شما به راه افتاده و سازمانتان را با خود به ناکجا آباد می برد. این درحالی است که ده هاهنرمند، تهیه کننده و برنامه و مجموعه ساز که عده ای از آن ها پیشتر در همین تلویزیون، آثاری مقبول و مخاطب پسند ساخته اند، در حاشیه وبی کار مانده اند.

آیا سریال و برنامه سازان صدا و سیمای گم کرده راه کشور، فقط همین افراد و گروه های تکراری هستند که از شدت تکرار در برنامه و سریالسازی، برای مخاطب، دافعه ایجاد کرده اند، یاشما و مدیرانتان از دیگران غافل هستید.

آقای علی عسگری ، اگرهمت بعضی از هنرمندان کنونی تلویزیون که نان تخصص و هنر و تعهد خود را می خورند و تولیداتشان همچنان گروه هایی از مردم را پای تلویزیون نگهداشته است، نبود، بدون شک و تردید باید کرکره صداوسیما را پایین می کشیدید.

آقای رییس صدا وسیما،لطفاً ضمن عذرخواهی محترمانه از اهالی هنر و هنرمندانی که مورد اهانت همکارانتان قرارگرفته اند، بازدودن محدودنگری،گروه گرایی و رفیق نوازی از صدا و سیما، درهای آن را به روی هنرآفرینان و هنرمندان مستعد و خلاق که حرف های فراوان برای گفتن در قالب فرهنگ و هنردارند، ولی به علت اهمال و ندانم کاری و غفلت مدیران شما، از صدا و سیما رانده شده و بی کارند ، بازکنید و پول و امکانات بیت المال را در جای خود و خدمت به فرهنگ و هنر و اهالی آن و مردم هزینه کنید!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − هجده =