آغاز اجرای نمایش «تجربه های اخیر»

اجرای نمایش «تجربه‌های اخیر» با استقبال مخاطبان در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

آغاز اجرای نمایش «تجربه های اخیر»|سرزمین هنر|تئاتر

نمایش «تجربه های اخیر» با نویسندگی امیررضا کوهستانی و کارگردانی حسین کشفی اصل از روز یکشنبه یازدهم اردیبهشت ماه در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر اجرای خود آغاز کرد.

در این اثر نمایشی (به ترتیب بازی) کیمیا جواهری، امین قنبری، دلارا نوشین، رامونا شاه، مرضیه موسوی ،محمد ارفعی و شهاب عباسیان بازی می کنند.

وحید کریمی تهیه کننده، مریم حسنی و مرضیه حسنی دستیاران کارگردان، حسین کشفی اصل طراح صحنه و لباس، رضا خضرایی طراح نور، فرناز مرتضوی طراح گریم، اشکان قازانچایی طراح گرافیک، مهدی عمادی عکاس و خالق تیزر و امین قنبری نوازنده کمانچه نیز دیگر عوامل اجرایی این اثر نمایشی را تشکیل می دهند.

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

حسین کشفی اصل طراح و کارگردان تئاتر «تجربه های اخیر» درباره این این نمایش گفت: شما به عنوانِ مخاطب قرار است سیر زندگی یک خانواده را در طی بیش از یک قرن ببینید. تاریخ مدام در حال تکرار است و ما همچنان نظاره‌گر.

«تجربه‌های اخیر» یک عاشقانه است. قصه نرسیدن هاست. اینکه چشمهای تان را باز کنید و ببینید که سال های زیادی از عمرتان رفته و کلی حسرت با شما مانده خیلی ترسناک است. پس بفهمیم  و واقف باشیم که عشق تنها راهِ نجاتِ بشر است، تجربه های اخیر تجربه های همه ماست.

نمایش«تجربه های اخیر» ساعت ۱۹ به مدت زمان ۶۰ دقیقه در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

هم اکنون نمایش‌های «دکترنون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» با کارگردانی هادی مرزبان در تالار اصلی، «هملت پشتکوهی» با کارگردانی ابراهیم پشتکوهی در تالار چهارسو، «خماری» با کارگردانی امین بهروزی در تالار قشقایی و «فریاد خاموش» با کارگردانی محمد هادی عطایی در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هستند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

74 + = 80